O’zbekiston Respublikasining Singapur, Avstraliya va Yangi Zelandiyada istiqomat qilayotgan hurmatli fuqarolarimiz diqqatiga!!!
O’zbekiston Respublikasining Singapur Respublikasidagi Elchixona jamoasi nomidan sizlarni 28 - avgust, 2020 yil soat 12:00 da O’zbekiston Respublikasi Mustaqilligining 29 yilligiga bag’ishlangan bayram tabrigi va ochiq muloqot onlayn uchrashuviga taklif qilamiz.
Onlayn muloqotda qatnashish uchun Zoom manzili: https://zoom.us/j/9484418243?pwd=WFlFTUYrcEtPMW5TalhWS0psZGhJQT09 ; Zoom ID: 948 441 8243; Passcode: 12345
Onlayn uchrashuvda ishtirok etmoqchi bo’lganlar, 2020 – yil, 27 – avgust soat 18:00 ga qadar (Singapur vaqti) quyidagi elektron manzilga ism sharifi va turar manzilini yuborishini so’raymiz: office@uzembassy.sg
Qo‘shimcha savollar uchun, O‘zbekistonning Singapurdagi elchixonasini konsullik bo‘limi xodimi Umid Xodjixonov bilan quyidagi raqamlar: +6567343942/43, bilan va shuningdek elektron pochta: office@uzembassy.sg orqali bog‘lanishingiz mumkin.

К вниманию уважаемых граждан Республики Узбекистан, проживающих в Сингапуре, Австралии и Новой Зеландии !!!
От имени коллектива посольства Республики Узбекистан в Республике Сингапур, приглашаем Вас 28 августа 2020 года в 12:00ч. (сингапурское время) принять участие на онлайн-встрече, посвященной 29-летию Независимости Республики Узбекистан и открытому диалогу с гражданами.
Адрес Zoom для подключения к онлайн-встрече: https://zoom.us/j/9484418243?pwd=WFlFTUYrcEtPMW5TalhWS0psZGhJQT09 ; Zoom ID: 948 441 8243; Passcode: 12345
Желающих принять участие в онлайн-встрече просим отправить контактные данные (Ф.И.О. и адрес проживания) на следующую электронную почту: office@uzembassy.sg до 27 августа 2020г. 18:00ч. (сингапурское время).
Для дополнительных вопросов/ просим обращаться к сотруднику консульского отдела посольства РУ в Сингапуре Умиду Ходжихонову