Hurmatli vatandoshlar!
2024 yil 27 oktyabrda O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlis Qonunchilik palatasi va mahalliy kengashlar deputatlar saylovi bo‘lib o‘tishi munosabati bilan O‘zbekistonning Singapurdagi Elchixonasi tomonidan saylov uchastkasi tashkil etiladi.
Singapurda bo’lib turgan va 18 yoshga to’lgan barcha O‘zbekiston fuqarolarini o’z konstitutsiyaviy huquqlaridan foydalangan holda saylovda faol ishtirok etishga taklif etamiz. Elchixona hududidagi saylov uchastkasi 27-oktabr kuni soat 08:00 dan 20:00 gacha faoliyat yuritadi. Shu vaqt oralig‘ida fuqarolar o‘zlari ovozlarini berishlari mumkin. (Manzil: 20 Kramat Lane, United House #04-02, Singapore 228773)

В связи с выборами депутатов Законодательной палаты Олий Мажлиса Республики Узбекистан и местных кенгешей (советов), которые состоятся 27 октября 2024 года, Посольством Узбекистана в Сингапуре будет организован избирательный участок.
Приглашаем всех граждан Узбекистана, находящихся в Сингапуре, достигших 18 лет, активно воспользоваться своим конституционным правом и принять участие в выборах. Избирательный участок на территории Посольства будет работать 27 октября с 08:00 до 20:00. В этот период граждане смогут отдать свои голоса. (Адрес: 20 Kramat Lane, United House #04-02, Singapore 228773)