Oʻzbekiston Prezidenti Tatariston delegatsiyasini qabul qildi
2019-11-27 5770Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 26-noyabr kuni Tatariston Respublikasi Prezidenti Rustam Minnixanov boshchiligidagi Rossiya delegatsiyasini qabul qildi
Shavkat Mirziyoyev Osiyo futbol konfederatsiyasi rahbarini qabul qildi
2019-09-17 6019Oʻzbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2019-yil 16-sentabr kuni Osiyo futbol konfederatsiyasi prezidenti Shayx Salmon bin Ibrohim Al Xalifani qabul qildi
Prezidenti Rossiya Davlat dumasi raisini qabul qildi
2019-09-17 5403Oʻzbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2019-yil 16-sentabr kuni Rossiya Federal Majlisining Davlat dumasi delegatsiyani qabul qildi
O‘zbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev Turkiy tilli davlatlar kengashiga qo‘shilish haqidagi qonunni imzoladi
2019-09-16 5943Turkiy tilli davlatlar hamkorlik Kengashini tuzish to‘g‘risidagi Naxichevan Bitimini (Naxichevan, 2009 yil 3 oktabr) ratifikatsiya qilish haqidagi Qonun Prezident tomonidan imzolandi
Oʻzbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev Islom Karimov haykali poyiga gulchambar qoʻyildi
2019-09-02 6105Prezident Shavkat Mirziyoyev 2019-yil 2-sentabr kuni Islom Karimov nomidagi ilmiy-maʼrifiy yodgorlik majmuasiga tashrif buyurib, Oʻzbekistonning Birinchi Prezidenti haykali poyiga gulchambar qoʻydi, uning yorqin xotirasiga hurmat bajo keltirdi
Shavkat Mirziyoyev: Mard va matonatli xalqimiz oʻzi tanlab olgan mustaqillik yoʻliga doimo sodiq boʻlib kelmoqda
2019-09-01 5819“Oʻzbekiston” xalqaro anjumanlar saroyida 2019-yil 31-avgust kuni mamlakatimiz mustaqilligining yigirma sakkiz yilligiga bagʻishlangan bayram tantanasi boʻlib oʻtdi
Prezident Shavkat Mirziyoyev: Bugun biz O‘zbekistonning yangi tarixini yaratyapmiz
2019-08-27 58702019-yil 26-avgust kuni Prezident Shavkat Mirziyoyev «Sharq taronalari» xalqaro festivalini yoritish uchun kelgan mahalliy va xorijiy blogerlar bilan suhbatlashdi
Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyevning “Sharq taronalari” oʻn ikkinchi xalqaro musiqa festivalining ochilishiga bagʻishlangan tantanali marosimdagi tabrik soʻzi
2019-08-27 6121(2019-yil 26-avgust, Samarqand shahri)
Oʻzbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev Qoraqalpogʻistonga tashrif buyurdi
2019-08-21 6126Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev joylarda amalga oshirilayotgan bunyodkorlik ishlari, yirik loyihalar ijrosi bilan tanishish, xalq bilan muloqot qilish maqsadida 2019-yilning 20-avgust kuni Qoraqalpogʻiston Respublikasiga tashrif buyurdi
Shavkat Mirziyoyev G‘alaba monumentiga gulchambar qo‘ydi
2019-07-31 367O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Belarus Respublikasiga rasmiy tashrifi boshlandi.