O‘zbekiston Prezidenti YTTB prezidenti bilan muzokara o‘tkazdi
2020-06-11 9188O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 11-iyun kuni Yevropa tiklanish va taraqqiyot banki prezidenti Suma Chakrabarti bilan videoaloqa orqali muzokara o‘tkazdi
Shavkat Mirziyoyev: Yo'llarimizda piyodalar harakati, odamlarning halovati, salomatligi ustuvor bo'lishi kerak
2020-06-05 288Shavkat Mirziyoyev: Yo'llarimizda piyodalar harakati, odamlarning halovati, salomatligi ustuvor bo'lishi kerak.
Shavkat Mirziyoyev Nursulton Nazarboyev bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-08 8767Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 8-may kuni Qozogʻiston Respublikasining Birinchi Prezidenti – Elboshi Nursulton Nazarboyev bilan telefon orqali muloqot qildi
Shavkat Mirziyoyev Eron Prezidenti bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-06 7711O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 6-may kuni Eron Islom Respublikasi Prezidenti Hasan Ruhoniy bilan telefon orqali muloqot qildi
Shavkat Mirziyoyev uyiga qaytgan odamlar bilan muloqotda boʻldi
2020-05-03 316Davlatimiz rahbari kecha suv toshqiniga duch kelgan qishloqlarda boʻlib, hududni tozalash, infratuzilma obyektlarini tiklash, aholi uchun sharoit yaratish boʻyicha topshiriqlar bergan edi.
Shavkat Mirziyoyev: Bironta xonadon, bironta odam eʼtiborsiz qolmaydi
2020-05-01 287Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev Sirdaryo viloyatida boʻlib turibdi.
Shavkat Mirziyoyev: shifokorlarning oʻz kasbiga sadoqati, mehnati – jasorat namunasi
2020-03-27 14415Prezident Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 26-mart kuni koronavirus infeksiyasi tarqalishiga qarshi kurarshishni kuchaytirish masalalariga bagʻishlangan videoselektor yigʻilishini oʻtkazdi. Tadbir avvalida davlatimiz rahbari ushbu masala boʻyicha xalqimizga yana bir bor murojaat qildi.
Prezident Shavkat Mirziyoyev Ozarbayjonda “Yil odami” deb eʼtirof etildi
2020-03-13 7636Poytaxtimizdagi “Hyatt Regency” mehmonxonasida Ozarbayjonda nashr etiladigan “Tarixiy shaxslar” xalqaro jurnalining maxsus soni taqdimoti boʻlib oʻtdi
Prezident Shavkat Mirziyoyev: Onalar duosidan yurtimiz tinch, osmonimiz musaffo, ishimizda unum, hayotimizda baraka bor
2020-03-07 73702020-yilning 7-mart kuni Toshkentda 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar kuni munosabati bilan bayram tadbiri boʻlib oʻtdi