Шавкат Мирзиёев Эмомали Раҳмон билан музокара ўтказди
2022-09-17 317Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев 15 сентябрь куни Тожикистон Республикаси Президенти Эмомали Раҳмон билан музокара ўтказди.
Шавкат Мирзиёев: Мустақилликка эришиш осон бўлмаган
2022-08-31 345Президент Шавкат Мирзиёев 31 август куни эрта тонгда Шаҳидлар хотираси хиёбонига ташриф буюрди.
Шавкат Мирзиёев: Ҳар қандай мукофот эл-юрт эътирофи, Ватан ишончидир
2022-08-30 394Ўзбекистон Республикаси Президентининг фармонларига мувофиқ, давлатимиз мустақиллигининг 31 йиллиги муносабати билан кўплаб ватандошларимиз фахрий унвонлар, орден ва медаллар билан мукофотланган эди. Шунингдек, мамлакатимиз билан ҳамкорликни ривожлантиришга қўшаётган катта ҳиссаси учун бир гуруҳ чет эл фуқаролари “Дўстлик” ордени билан тақдирланди.
Шавкат Мирзиёев: Жамиятдаги ўзгаришларда маҳалла ташаббускор, халққа елкадош бўлиши керак
2022-08-12 1151Президент Шавкат Мирзиёев Тошкент шаҳрининг Юнусобод туманидаги Собиробод маҳалласига борди.
Барча вазирликлар иш услубини ўзгартириб, одамларга хизмат сифатини ошириши керак,– Президент
2022-08-05 820Президент Шавкат Мирзиёев раислигида мамлакатимиз ҳаёти учун ғоят муҳим масала – давлат хизматини ислоҳ қилиш бўйича видеоселектор йиғилиши давом этмоқда.
Shavkat Mirziyoyev Orol dengizining qurigan tubiga bordi
2022-02-24 346Prezident Shavkat Mirziyoyev Orol dengizining qurigan joyiga borib, vaziyatni ko‘rdi.
Prezident: Raqamli iqtisodiyotsiz mamlakat iqtisodiyotining kelajagi yo‘q
2020-09-22 10991O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev raisligida 2020-yil 22-sentabr kuni tarmoq va hududlarda raqamli iqtisodiyot hamda elektron hukumatni joriy qilish masalalari bo‘yicha videoselektor yig‘ilishi o‘tkazildi
Prezident: Raqamli iqtisodiyotsiz mamlakat iqtisodiyotining kelajagi yoʻq
2020-09-23 287Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev raisligida 22-sentyabr kuni tarmoq va hududlarda raqamli iqtisodiyot hamda elektron hukumatni joriy qilish masalalari boʻyicha videoselektor yigʻilishi oʻtkazildi.
Prezident: Koronavirusga qarshi kurash uchun bizda barcha zaxira va imkoniyatlar mavjud
2020-07-15 310Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev raisligida oʻtayotgan videoselektor yigʻilishi avvalida bugun mamlakatimizda epidemiologik vaziyatga yana bir bor alohida toʻxtalib oʻtildi.
Shavkat Mirziyoyev: Bunday xatarli ofatga aslo beparvo qarab boʻlmaydi
2020-07-09 300Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 8-iyul kuni videoselektor yigʻilishi avvalida koronavirus infeksiyasiga qarshi kurash doirasida mamlakatimizda amalga oshirilayotgan ishlarga alohida toʻxtalib oʻtdi.