Сингапурдаги меҳмонхоналар
2025-03-03 113Сингапурдаги меҳмонхоналар
Ўзбекистон – Малайзия шериклигини инновацион ривожлантириш даври бошланди
2025-02-06 1084Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳимнинг таклифига биноан 4-5 февраль кунлари расмий ташриф билан ушбу мамлакатда бўлди.
Президентимиз Ўзбекистон ва Малайзия ишбилармонлари ўртасида кенг кўламли шерикликни ривожлантириш муҳимлигини таъкидлади
2025-02-06 1059Расмий ташриф доирасида Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев ва Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳим Куала-Лумпур шаҳрида қўшма бизнес форумида иштирок этдилар.
Президентимиз Малайзия Ислом санъати музейига ташриф буюрди
2025-02-05 902Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев расмий ташриф доирасида Малайзия Ислом санъати музейига ташриф буюрди.
Стратегик шериклик йўлида ҳамкорликни чуқурлаштириш тўғрисида қўшма баёнот имзоланди
2025-02-05 1070Куала-Лумпур шаҳрида бўлиб ўтган самарали музокаралар якунида Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев ва Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳим Стратегик шериклик йўлида икки томонлама ҳамкорликни чуқурлаштириш тўғрисида қўшма баёнот имзоладилар.
Ўзбекистон Президенти ва Малайзия Бош вазири шерикликни инновацион ривожлантириш даврини бошлашга келишиб олдилар
2025-02-05 11465 февраль куни "Пердана Путра" ҳукумат мажмуасида Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев ва Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳим тор доирада ва расмий делегациялар иштирокида музокара ўтказди.
2025-02-05 10965 февраль куни Куала-Лумпур шаҳридаги "Пердана Путра" ҳукумат мажмуасида Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёевни расмий кутиб олиш маросими бўлиб ўтди.
Ўзбекистон Президенти Малайзияга келди
2025-02-05 1126Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳимнинг таклифига биноан 4 февраль куни кечқурун расмий ташриф билан ушбу мамлакатга келди.
2025-02-03 1049Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳимнинг таклифига биноан 4-5 февраль кунлари расмий ташриф билан ушбу мамлакатда бўлади.